· STRONA GŁÓWNA
· Służba Liturgiczna
· Róże Różańcowe
· Logowanie

1. Niedziela Wielkiego Postu (21.02.2021)

Pragniemy serdecznie podziękować za ofiary, które w ramach niedzielnej tacy składacie do puszek przy drzwiach kościoła na cele wspólnoty parafialnej i utrzymanie świątyni. Niech dobry Bóg wynagradza błogosławieństwem waszą hojność.

We wszystkie piątki Wielkiego Postu rozważamy mękę Pana Jezusa w czasie drogi krzyżowej o godz. 17.30. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.00 gorzkie żale z kazaniem pasyjnym. Za udział w gorzkich żalach, a także w drodze krzyżowej możemy uzyskać odpust zupełny.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, które będą trwały przez trzy kolejne niedziele. Dla osób chorych lub przebywających na kwarantannie będziemy prowadzili transmisję Mszy św. z nauką rekolekcyjną o godz. 11.00. Transmisja będzie się odbywała na naszym kanale na YouTube. Bezpośredni link będzie znajdował się na stronie internetowej parafii.

Od lutego na naszym cmentarzu obowiązuje segregacja śmieci. Bardzo prosimy o wrzucanie odpadów cmentarnych do odpowiednich pojemników.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli oraz nadchodzącego tygodnia.

W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisława Wojtasa i śp. Wiktorię Janas. Polećmy ich raz jeszcze Bożemu Miłosierdziu.

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…