· STRONA GŁÓWNA
· Służba Liturgiczna
· Róże Różańcowe
· Logowanie

3. Niedziela Wielkanocna (18.04.2021)

Pragniemy serdecznie podziękować za wszelkie ofiary złożone do skarbonek w świątyni na cele wspólnoty parafialnej i jej utrzymanie. Niech dobry Bóg wynagradza waszą hojność swoim błogosławieństwem.

Dziś, w rozpoczynającym się Tygodniu Biblijnym prośmy Pana Jezusa szczególnie o to, aby pozwolił nam jeszcze bardziej ukochać i zrozumieć Pismo Święte. Wygospodarujmy w tym tygodniu nieco więcej czasu, abyśmy mogli sięgać po Biblię.

W piątek przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Dziękujemy za ubranie naszej świątyni kwiatami i prosimy o pamięć na przyszłą niedzielę.

Dziękujemy również osobom, które wczoraj pomogły ustawić na bocznym ołtarzu figurę Matki Bożej.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli oraz nadchodzącego tygodnia.

W czwartek pożegnaliśmy śp. Janinę Woźniak-Dynę.
Polećmy ją raz jeszcze Bożemu Miłosierdziu.

Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…