Nawigacja
Menu główne
· Strona główna
· Informacje o Parafii
· Nabożeństwa w naszej Parafii
· Kancelaria parafialna
· Patronka naszej Parafii
· Historia Parafii
· Mapka
· Kontakt
Galerie
· GALERIE ZDJĘĆ
Ogłoszenia i intencje
· Ogłoszenia duszpasterskie
· Intencje mszalne
Sakramenty święte w parafii
· Chrzest święty
· Bierzmowanie
· Małżeństwo
· Pogrzeb
Grupy Parafialne
· Służba Liturgiczna
· Róże Różańcowe
Administracja
· Logowanie

Linki

Linki

Linki

Linki

Strona główna


ADWENT 2019

ZAPRASZAMY NA RORATY OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY O GODZ. 18.00

INFORMACJA DLA PARAFIAN I GOŚCI


Szanowni Parafianie i Goście,

Przypominamy, że do końca grudnia prowadzimy specjalną zbiórkę złota, srebra lub ofiar pieniężnych na specjalny prezent-podziękowanie dla Księdza Proboszcza, który w czerwcu przyszłego roku przechodzi na emeryturę. Chcemy podziękować Mu w szczególny sposób, dlatego powstał pomysł ufundowania kielicha mszalnego ze specjalnym grawerem, w którym wyrazimy naszą wdzięczność za 28 lat posługi w naszej Parafii. Dodatkowo chcielibyśmy podarować Księdzu Proboszczowi album ze zdjęciami wszystkich rodzin naszej Parafii. Na zdjęciach można napisać osobiste dedykacje czy podziękowania.

W odpowiedzi na sugestie Parafian, chcielibyśmy także pomóc Księdzu Proboszczowi w urządzeniu mieszkania na terenie naszej Parafii, w którym będzie mieszkał na emeryturze. Powstał także pomysł ufundowania specjalnego urlopu-wycieczki. Wszystko zależy od wielkości ofiar przez Was składanych.

Okażmy zatem wdzięczność za Jego lata służby dla nas. Ofiary razem ze zdjęciami można składać w podpisanych kopertach w zakrystii kościoła, w każdą niedzielę po Mszy św., po wyjściu z niej Księdza Proboszcza. Za ofiarność składamy serdeczne "Bóg zapłać".